PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Tradycyjnie, 21 marca, w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Wprawdzie impreza rozpoczęła się dopiero po czwartej godzinie lekcyjnej, ale i tak zabawa była przednia.
Najpierw uczniowie, nawet ci najmłodsi z zerówki i przedszkola, zaprezentowali się podczas pokazu najnowszej mody wiosennej. Modelki i modele z wielkim zaangażowaniem spacerowali po wybiegu pląsając w rytm muzyki.
   Następnie na scenie pojawili się ci, którzy wykazali się niezwykłą kreatywnością przynosząc do szkoły podręczniki, zeszyty czy drugie śniadanie spakowane w wybrane przez siebie przedmioty – z zastrzeżeniem, że nie mogły to być szkolne plecaki. Zamiast plecaków były m.in.: koszyki, garnki, worki, skrzynki, walizki, pudełka, a nawet …dojarka. Przyniosło to wszystkim wiele radości.
   Na koniec uczniowie mieli wykonać klasowe plakaty związane z wiosną, przy czym każda klasa wylosowała inny rodzaj wiosny. Była m.in.: wiosna dyrektorka, wiosna kosmitka, wiosna nauczycielka, wiosna sportsmenka czy wiosna minecraft.
To był naprawdę cudowny dzień. Wszyscy doskonale się bawili.