W dniu dzisiejszym obył się wyjazd dzieci oddziału zerowego do Centrum Kultury na darmowy seans filmowy w ramach zdobytej nagrody w Przeglądzie Przedszkolnych Programów Artystycznych. Po obejrzeniu filmu wybraliśmy się do kawiarni na lody oraz popcorn, a także zajadaliśmy się truskawkami, które jak widać po zdjęciach dostarczyły dzieciom ogrom energii.
Było to cudownie spędzone przedpołudnie.