
W dniu dzisiejszym w Centrum Kultury w Jędrzejowie odbyła się uroczysta gala podsumowującą Szkolną Akcję Oszczędzania ze Świętokrzyskim Bankiem Spółdzielczym w Jędrzejowie w roku szkolnym 2025/2026. Gala była okazją do podsumowania działań realizowanych w ramach SKO, docenienia zaangażowania uczniów, nauczycieli i szkół oraz wspólnego świętowania efektów edukacji finansowej prowadzonej we współpracy
ze Świętokrzyskim Bankiem Spółdzielczym w Jędrzejowie.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Burmistrz Miasta Jędrzejowa, Burmistrz Sędziszowa, Wójt Gminy Słupia oraz Wójt Gminy Imielno.
Podczas gali przyznano Stypendia Prezesa Świętokrzyskiego Banku Spółdzielczego w Jędrzejowie dla uczniów klas VII i VIII z najwyższą średnią, którzy posiadają konto junior albo konto młodzieżowe w naszym banku tj. Maja Piskorz (klasa VIII), Lena Kobędza (klasa VII).
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy w tym roku oszczędzały razem z nami i zapraszamy już we wrześniu!




