9 czerwca - Dzień Przyjaciela – bo każdy potrzebuje kogoś, kto jest obok.
W oddziale przedszkolnym obchodziliśmy dzień przyjaciela i dobrego kolegi. Każdego dnia warto dbać o przyjaźń i doceniać swoich przyjaciół, nie ma lepszej okazji, aby celebrować przyjacielskie więzi. W związku z tym dzieci zrobiły dla siebie bransoletki przyjaźni, narysowały portrety swoich przyjaciół, po czym wręczyli je sobie nawzajem oraz zmierzyli swoich przyjaciół.
W końcu przyjaciel to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a: