
Nasza szkoła wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej Klas Najmłodszych
o Puchar Kierownika SCUW Pani Ewy Fortunki.
o Puchar Kierownika SCUW Pani Ewy Fortunki.
W zawodach liczyła się przede wszystkim radość ze wspólnej gry, sportowa rywalizacja i dobra zabawa. Wszystkie drużyny okazały się zwycięzcami, pokazując ogromne zaangażowanie,
ducha fair play i uśmiech na boisku.
Gratulujemy naszej reprezentacji oraz wszystkim uczestnikom turnieju!
Serdecznie dziękujemy organizatorom za przygotowanie turnieju, a także za stworzenie wspaniałej atmosfery, która sprzyjała sportowej rywalizacji i integracji najmłodszych uczestników.


