
Za nami V Gminny Konkurs Ortograficzny „As Ortografii” dla uczniów klas I–III
organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Jędrzejowie.
organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Jędrzejowie.
Naszą szkołę reprezentowały Zofia Kotarska (kl. I) oraz Lena Stępień (kl. III),
które zmierzyły się z konkursowym dyktandem.
które zmierzyły się z konkursowym dyktandem.
Miło nam poinformować, że Zosia zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej.
Serdecznie dziękujemy dziewczynkom za godne reprezentowanie naszej szkoły
i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu języka polskiego.
i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu języka polskiego.


