Za nami V Gminny Konkurs Ortograficzny „As Ortografii” dla uczniów klas I–III
organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Jędrzejowie.

Naszą szkołę reprezentowały Zofia Kotarska (kl. I) oraz Lena Stępień (kl. III),
które zmierzyły się z konkursowym dyktandem.

Miło nam poinformować, że Zosia zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Serdecznie dziękujemy dziewczynkom za godne reprezentowanie naszej szkoły
i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu języka polskiego.