Nasi zerówkowicze znów wykazali się pracowatością biorąc udział
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci wykonując pracę,
która miała być swobodną interpretacją tytułu konkursu: „Na początku była miłość – moja rodzina” .

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Na początku była miłość – moja rodzina”
jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez
Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.
Promuje on miłość rodzinną i szacunek dla życia.

Celem konkursu było zachęcenie rodziców i wychowawców
do rozmów z dziećmi na temat wartości rodziny w ich życiu,
podkreślenie znaczenia rodziców i rodziny w kształtowaniu osobowości
każdego człowieka,a także rozwijanie talentów plastycznych dzieci.

Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych z oddziału przedszkolnego z grupy sześciolatków!
Życzymy dalszych sukcesów!