
Reprezentacja naszej szkoły z klas IV–VI wzięła udział w Turnieju Międzyszkolnym o Puchar Prezesa Świętokrzyskiego Banku Spółdzielczego w Jędrzjowie.
Nie zabrakło sportowych emocji, pięknych akcji i gry fair play.
Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!
Nie zabrakło sportowych emocji, pięknych akcji i gry fair play.
Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!
Serdecznie dziękujemy organizatorom za przygotowanie i sprawne przeprowadzenie turnieju
oraz stworzenie wspaniałej sportowej atmosfery.



oraz stworzenie wspaniałej sportowej atmosfery.



