Reprezentacja naszej szkoły z klas IV–VI wzięła udział w Turnieju Międzyszkolnym o Puchar Prezesa Świętokrzyskiego Banku Spółdzielczego w Jędrzjowie.
Nie zabrakło sportowych emocji, pięknych akcji i gry fair play.

Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!

Serdecznie dziękujemy organizatorom za przygotowanie i sprawne przeprowadzenie turnieju
oraz stworzenie wspaniałej sportowej atmosfery.