
W dniach 25–29 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zielonej szkole nad morzem w Mikoszewie. Podczas pobytu mieliśmy okazję poznawać nadmorską przyrodę, zwiedzić najciekawsze nadmorskie zabytki
i miasta, spacerować po plaży oraz uczestniczyć w wielu zajęciach edukacyjnych i integracyjnych. Zdobyliśmy nowe wiadomości, rozwijaliśmy samodzielność i współpracę w grupie, a także spędziliśmy czas aktywnie
i w miłej atmosferze. Wróciliśmy zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i piękne wspomnienia.





Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a:
