
Uczniowie klas I–III oraz przedszkolaki uczestniczyli w edukacyjnej wycieczce do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Umianowicach.
Podczas zwiedzania z paniami przewodniczkami dzieci odkrywały piękno nadnidziańskiej przyrody,
miały okazję spotkać zwierzęta oraz wzięły udział w warsztatach tworzenia naturalnych herbat.
Piękna pogoda sprawiła, że wyjazd był pełen radości i niezapomnianych wrażeń.





Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a:
