
Z radością informujemy, że dwoje naszych uczniów zostało nagrodzonych
w konkursie fotograficznym „Pstryk! Wiosna już tu jest”,
organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Stefana Żeromskiego w Podchojnach.
Nina K. z klasy IV zdobyła II miejsce
Alan D. z klasy III otrzymał wyróżnienie.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i serdecznie gratulujemy naszym młodym, nagrodzonym fotografom.
Życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania pasji!

Życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania pasji!

