Za naszymi ósmoklasistami trzy dni pełne wyzwań, emocji i wytężonej pracy
— zakończyli egzaminy ósmoklasisty.
Gratulujemy wytrwałości i trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki!
Choć rok szkolny jeszcze trwa, najtrudniejszy etap mają już za sobą.