
W sobotnie przedpołudnie 9 maja uczniowie klas III i IV w ramach zajęć sportowo-profilaktycznych pt. „Wybierz ruch zamiast wymówek” wybrali się na pływalnię do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Busku-Zdrój. Wyjazd był doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu, integracji oraz promowania zdrowego stylu życia.
Na basenie nie brakowało radości, uśmiechów i świetnej zabawy. Uczniowie udali się również na spacer po pięknym, uzdrowiskowym parku, podziwiając jego uroki.
To był dzień pełen ruchu, pozytywnej energii i wspólnie spędzonych chwil.
To był dzień pełen ruchu, pozytywnej energii i wspólnie spędzonych chwil.
