Korzystając z pięknej, słonecznej pogody przedszkolaki oraz uczniowie klas I–III spędzili wspólnie czas na szkolnym placu zabaw. Jak na polską majówkę przystało – nie zabrakło grilla, uśmiechu i świetnej zabawy!

 

 

 

 

Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a:

Majówkowy grill