W naszej szkole odbyła się akademia poświęcona majowym rocznicom. Uczniowie przypomnieli o ważnych wydarzeniach w historii Polski – Święcie Pracy, Dniu Flagi oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które są symbolem wolności, jedności i troski o przyszłość naszego kraju.
W starszym oddziale przedszkolnym został również przeprowadzony szereg zajęć dotyczących Majówki i tych ważnych świąt.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.
 
 
 
 
 
 
 
Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a: