Dziś odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursów zorganizowanych z okazji Dnia Ziemi
Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą, kreatywnością i pomysłowością, biorąc udział w różnych inicjatywach:

Konkurs wiedzy ekologicznej dla klas VIII

Konkurs fotograficzny ,,Piękne zakątki mojej okolicy" dla klas VII

Konkurs na najpiękniejszy plakat klasowy związany z tematyką Dnia Ziemi dla klas IV–VIII

Dziś odbył się także konkurs eko mody! Uczniowie zaprezentowali cudowne, oryginalne przebrania wykonane z materiałów ekologicznych i recyklingowych – kreatywność nie miała granic!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom! Dziękujemy za udział i wspaniałe pomysły, które pokazują, jak ważna jest troska o naszą planetę
Dbajmy o Ziemię – to nasz wspólny dom!