
16 kwietnia uczniowie klas IV–VIII uczestniczyli w wyjeździe do Warszawy.
Pobyt rozpoczęto od wizyty w siedzibie Telewizji Polskiej . Była to okazja, aby zobaczyć kulisy
pracy w telewizji – zwiedzono magazyny kostiumów i rekwizytów, sale nagraniowe oraz zaplecze programów.
Obserwowano realizację programu „Pytanie na śniadanie”,
a także spotkano jego gości – Skolima i Blankę. Obejrzano nagrania programu „Jaka to melodia?”.
pracy w telewizji – zwiedzono magazyny kostiumów i rekwizytów, sale nagraniowe oraz zaplecze programów.
Obserwowano realizację programu „Pytanie na śniadanie”,
a także spotkano jego gości – Skolima i Blankę. Obejrzano nagrania programu „Jaka to melodia?”.
Zainteresowanie wzbudził także plan zdjęciowy serialu ,,Rodzinka.pl",
gdzie można było zobaczyć dom rodziny Boskich i przekonać się, jak prezentuje się poza ekranem.
gdzie można było zobaczyć dom rodziny Boskich i przekonać się, jak prezentuje się poza ekranem.
Następnie udano się na Stadion PGE Narodowy .
W trakcie zwiedzania z przewodnikiem zobaczono m.in. szatnie reprezentacji Polski, pomieszczenia dla zawodników oraz salę konferencyjną.
W trakcie zwiedzania z przewodnikiem zobaczono m.in. szatnie reprezentacji Polski, pomieszczenia dla zawodników oraz salę konferencyjną.
Na zakończenie pobytu odwiedzono Muzeum Powstania Warszawskiego .
Była to cenna lekcja historii – zapoznano się z losami powstańców oraz obejrzano ekspozycje i materiały filmowe.
Była to cenna lekcja historii – zapoznano się z losami powstańców oraz obejrzano ekspozycje i materiały filmowe.
Wyjazd dostarczył wielu wartościowych doświadczeń i pozwolił poszerzyć wiedzę.
Ogromne podziękowania kierujemy do Stowarzyszenia Równać Szanse Jasionna za sfinansowanie
tej cudownej wycieczki oraz umożliwienie udziału w tym wydarzeniu.
tej cudownej wycieczki oraz umożliwienie udziału w tym wydarzeniu.





Więcej zdjęć na naszej stronir Facebook'a:
