W dniu dzisiejszym w sali przedszkolnej zrobiło się wyjątkowo słodko! Świętowaliśmy Dzień Czekolady, a największą atrakcją była… fontanna czekoladowa!
Dzieci z ogromną radością zanurzały owoce i przekąski w płynnej czekoladzie, odkrywając nowe smaki i świetnie się przy tym bawiąc.
Było mnóstwo uśmiechów, śmiechu i… czekoladowych buziek!
Pamiętajmy, że czekolada w umiarkowanych ilościach ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie – poprawia humor i pamięć oraz pozwala się zrelaksować. Dzisiejszy dzień to z pewnością najsłodszy dzień w naszej grupie.
 

 


 
 
Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a: