Z całego serca dziękujemy rodzicom oraz uczniom naszej szkoły za ogromne zaangażowanie i przygotowanie pięknych stroików wielkanocnych. Wasza kreatywność, pomysłowość i chęć pomocy są dla nas niezwykle cenne. Dziękujemy za okazane wsparcie oraz wkład w życie naszej szkolnej społeczności.