
Uczniowie klas VI i VII wzięli udział w wycieczce do Sądu Rejonowego w Jędrzejowie. Podczas wizyty dzieci dowiedziały się, jak wygląda praca sądu oraz na czym polega rola poszczególnych uczestników procesu sądowego.
Największą atrakcją była możliwość odegrania scenki rozprawy sądowej. Uczniowie wcielili się w różne role i improwizowali proces dotyczący… kradzieży marchewki z warzywnika oraz rozdeptanych kapust! Było dużo zaangażowania, kreatywności i dobrej zabawy, a przy okazji cenna lekcja o tym, jak funkcjonuje wymiar sprawiedliwości.






Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a:
