
Uczniowie klasy drugiej oraz trzeciej świętowali Międzynarodowy Dzień Gofra
Od samego początku z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali ten pyszny przysmak. Najpierw wspólnie tworzyli ciasto, a następnie z niecierpliwością czekali, aż gofry się upieką. Najwięcej radości sprawiło oczywiście dekorowanie – pojawiły się owoce, bita śmietana i nutella.
Na koniec wszyscy z apetytem zajadali własnoręcznie przygotowane gofry.
To był bardzo słodki i radosny dzień!
To był bardzo słodki i radosny dzień!








Więcej zdjęć na naszej stronir Facebook'a:
