Dziś w naszej szkole odbyły się niezwykłe warsztaty fizyczno-chemiczne
prowadzone przez grupę „Zaelektryzowani”.
Uczniowie mieli okazję zobaczyć efektowne eksperymenty, poznać ciekawe zjawiska z zakresu fizyki i chemii oraz aktywnie uczestniczyć w pokazach.
Była to świetna okazja do nauki poprzez doświadczenie i dobrą zabawę.
Nauka naprawdę może być fascynująca!