
Woda to cudowna substancja, ale w pełni doceniamy jej piękno dopiero wtedy kiedy jej brakuje. Dziś w oddziele zerowym obchodzony był Światowy Dzień Wody. To wyjątkowa okazja, by pokazać dzieciom, jak cenna jest każda kropla. Dlatego zerówkowicze przyłączyli się do tej akcji poprzez takie działania jak: praktyczne doświadczenia i eksperymenty, dyskusje na temat krążenia wody w przyrodzie, jej znaczenia dla życia na Ziemi.
Mamy nadzieję, że obchody Dnia Wody przyczynią się do kształtowania świadomości ekologicznej wśród uczniów i zaszczepią w nich nawyki proekologiczne na całe życie, bo woda to życie!





Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a:
