Dziś nasze przedszkolaki z radością powitały pierwszy dzień wiosny! Z tej okazji dzieci przygotowały tradycyjną Marzannę, którą wspólnie pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy nową, kolorową porę roku.
Było dużo uśmiechu, zabawy i wiosennej energii!
Mamy nadzieję, że wiosna zostanie z nami na dobre!

(Marzanna została oczywiście potajemnie sprzątnięta z lasu)