Pierwszy dzień wiosny przyniósł do naszej szkoły dużo radości, uśmiechu i kreatywnych pomysłów. Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów do udziału w Dniu bez plecaka, podczas którego należało przynieść książki i przybory w nietypowym, pomysłowym „zamienniku” tradycyjnego plecaka. Pomysłowość uczestników była naprawdę imponująca! Jury wyłoniło najbardziej kreatywne rozwiązania, a ich autorzy otrzymali nagrody i wyróżnienia.
Najmłodsi również świętowali nadejście wiosny. Zerówka oraz klasy I–III wybrały się na wiosenny spacer, podczas którego dzieci szukały pierwszych oznak budzącej się do życia przyrody.
Dzieci z zerówki przygotowały także wiosenne kanapeczki – kolorowe, zdrowe i bardzo smaczne. Po wspólnej pracy zjadły je z wielkim apetytem.
To był dzień pełen wiosennej energii i dobrej zabawy.
Witaj wiosno!

 
 
 
 
 
 
 
 

Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a: 
Pierwszy Dzień Wiosny