
19 marca uczniowie klas II–VIII wzięli udział w międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny . Uczestnicy zmierzyli się z ciekawymi i wymagającymi zadaniami, które sprawdzały ich logiczne myślenie, spryt oraz matematyczną kreatywność.
Gratulujemy wszystkim uczniom odwagi i zaangażowania!
Teraz trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki.

Teraz trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki.

