
Dnia 16 marca klasa VIII wraz z wychowawczynią udała się na wycieczkę do Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Uczniowie mieli okazję zobaczyć teren byłego obozu koncentracyjnego oraz wysłuchać przewodnika, który opowiadał o tragicznych wydarzeniach
z czasów II wojny światowej.
z czasów II wojny światowej.
Zwiedzanie było dla wszystkich bardzo poruszającym i pouczającym doświadczeniem.
Ta wizyta skłoniła uczniów do refleksji nad historią i losem ludzi w tamtych czasach.

