
Po zliczeniu punktacji przyznanej przez komisję poznaliśmy wyniki Konkursu Pięknego Czytania.
W kategorii klas 0:
I miejsce – Oliwia Piskorz, Alan Kozieł,
Wiktor Błaszkiewicz
W kategorii klas 1–3:
I miejsce – Anna Patyna
II miejsce –Szymon Węcek, Błażej Augustowski
III miejsce – Emilia Kobędza, Wojciech Gawroński
WYRÓŻNIENIE- Lena Stępień, Hanna Pełka,
Katarzyna Pasek
Podczas klasowego konkursu ortograficznego wyłoniono również mistrzów ortografii:
Tytuł Mistrza Ortografii w klasie 2 zdobyła Anna Patyna
Tytuł Mistrza Ortografii w klasie 3 zdobył Wojciech Gawroński
Tytuł Mistrza Ortografii w klasie 3 zdobył Wojciech Gawroński
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom!


