
Dzisiejszy Dzień Kobiet w naszej szkole był pełen radości i miłej atmosfery. Z tej okazji odbył się wyjątkowy wybieg mody, podczas którego modelki z naszej szkoły zaprezentowały się w różnych stylizacjach. Wydarzenie wzbudziło wiele emocji i zostało nagrodzone gromkimi brawami. Dodatkowo każda uczennica otrzymała słodki upominek w postaci galaretki. Był to bardzo miły sposób na wspólne świętowanie Dnia Kobiet.





Więcej zdjęć oraz filmów z wybiegu mody na naszej stronie Facebook'a:
Dzień Kobiet- Hollywood w naszej szkole
