
Uczniowie klas 2 i 3 pokazali, że nauka tabliczki mnożenia może być ciekawa i angażująca. Dzieci najłatwiej przyswajają wiedzę poprzez zabawę, dlatego podczas zajęć nie brakuje różnorodnych, atrakcyjnych aktywności. W trakcie lekcji korzystają z gier na tablicy interaktywnej, sięgają po gry planszowe, biorą udział w zabawie „łapki” oraz utrwalają swoje umiejętności dzięki kartom Grabowskiego. Takie formy pracy sprawiają, że uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach i chętnie się uczą.




