
Dziś w naszej szkole odbyło się spotkanie z podróżnikiem z grupy ,,TRZASK", który opowiedział nam o swojej wyprawie do Tajlandii. Podzielił się swoimi doświadczeniami i przeżyciami w taki sposób, że mogliśmy poczuć atmosferę tego miejsca i wyobrazić sobie, jakbyśmy sami tam byli. Spotkanie było bardzo interesujące i na długo zostanie w naszej pamięci.
Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i cenną, fascynującą lekcję geografii.



