
W dniu św. Walentego panował wyjątkowy nastrój. W zerówce królował kolor czerwony.
Dzieci wysłuchały historię o św. Walentym, poznały tradycje walentynkowe, dowiedziały się jak ważne jest okazywanie uczuć przyjaźni i sympatii w stosunku do innych ludzi. Poznały słowo kocham w różnych językach, prawiły sobie komplementy i mówiły miłe słowa oraz mówiły, co według nich znaczy kochać kogoś i jak można to pokazać drugiej osobie.
Dzień Walentynkowy z pewnością można zaliczyć do udanego. Dzieci z tego dnia wyniosły bardzo duży przekaz, mianowicie to, iż kochać należy nie tylko od święta, ale także na co dzień, to że nawet małe rzeczy i uczynki mogą sprawić drugiej osobie wiele radości i nie muszą to być wcale rzeczy materialne. Kochać można zawsze i wszędzie bez względu na okoliczności, ważne żeby umieć to okazywać każdego dnia.





Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a:
