
Dziś w naszych najmłodszych klasach było wyjątkowo słodko! Uczniowie świętowali Tłusty Czwartek, zajadając pyszne pączki.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie i zapewnienie tego pysznego przysmaku.
To był naprawdę pyszny dzień w szkole!


