12 lutego zerówkowicze obchodziły Tłusty Czwartek. Podczas zajęć dydaktycznych poznały tradycje i obrzędy związane z tym świętem, a także wykonały pracę plastyczną. Oczywiście w tym dniu nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku w postaci pączków, faworków, donatow, za które serdecznie dziękujemy rodzicom!

 Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a:

Tłusty czwartek ,,0"