Uczniowie klas 1–3 wybrali się do Centrum Kultury w Jędrzejowie na spektakl „Baśnie Andersena”.
Dzieci z zainteresowaniem śledziły losy bohaterów znanych baśni, a scenografia i muzyka przeniosły wszystkich w magiczny świat wyobraźni.
Wyjazd był ciekawym doświadczeniem i okazją do kontaktu z kulturą oraz teatrem.