
Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała fantoma do nauki pierwszej pomocy!
Za pośrednictwem Compensa TU S.A. wzięliśmy udział w konkursie i spełniliśmy wszystkie warunki, dzięki czemu nasza placówka została nagrodzona fantomem.
Serdeczne podziękowania kierujemy do:
Pani Urszuli Banaś- naszego opiekuna ubezpieczeniowego oraz Rodziców, dzięki którym została podpisana polisa dla szkoły, Pani Ilonie Sęk- Przewodniczącej Rady Rodziców, za zaangażowanie i zorganizowanie przekazania sprzętu.
Dzięki wspólnym działaniom możemy jeszcze lepiej dbać o bezpieczeństwo oraz edukację naszych uczniów, przygotowując ich do niesienia pierwszej pomocy w razie potrzeby.
