
Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w działania w ramach 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziesięcioro wolontariuszy kl. VIII z wielkim zaangażowaniem uczestniczyło w zbiórce pieniędzy do puszek, niosąc pomoc i szerząc ideę bezinteresownego wsparcia dla innych.
Gratulujemy uczniom wspaniałej postawy i dziękujemy tym, którzy przyłączyli się do akcji.
