Naszą szkołę odwiedził pan dzielnicowy. Podczas spotkania przeprowadził prelekcję na temat bezpiecznego spędzania ferii zimowych.
Uczniowie poznali najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw oraz dowiedzieli się, jak unikać zagrożeń w czasie wypoczynku.