
Musimy się pochwalić, gdyż mamy czym !!
Uczennica naszej szkoły z oddziału przedszkolnego- Oliwia Piskorz zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla przedszkoli ,,Mamo! Tato! Zróbmy kartkę świąteczną!”
Dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami, którzy podjęli się tego wyzwania i wykonali pracę plastyczną. Rodzice i dzieci zaskoczyli nas pomysłowością oraz kreatywnością !
Jesteśmy bardzo dumni i życzymy naszym zerówkowiczom dalszych sukcesów.
Mamy nadzieję, że kolejne konkursy w naszym przedszkolu będą się cieszyły również dużym zaangażowaniem.




