
Wigilia to najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku. Wieczór, który wyzwala w ludziach ich najlepsze uczucia. Dlatego w naszym oddziale przedszkolnym przeżywamy go bardzo uroczyście.
19 grudnia dzieci przyszły do zerówki ubrane odświętnie. Po wspólnym nakryciu stołu zaczęliśmy dzielić się opłatkiem, składać sobie życzenia, a następnie zasiedliśmy do pięknie przystrojonego stołu, na którym czekały przyrządzone przez rodziców pyszne wigilijne dania.
W cudownej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia rozmawialiśmy o świątecznych tradycjach, wigilijnych potrawach i oczywiście wspólnie kolędowaliśmy. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i świątecznych zwyczajów lecz, co najważniejsze, wzmacniają bliskie relacje. Bo przedszkole przecież to drugi dom, w którym nawiązujemy przyjaźnie, czujemy się dobrze i bezpiecznie.



'


Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a:
