,,Boże Narodzenie zaczyna się w naszych sercach..."
Dziś w naszej szkole odbyły się jasełka, które wprowadziły wszystkich w wyjątkową, bożonarodzeniową atmosferę. Piękne kolędy, stroje i zaangażowanie dzieci stworzyły pełen ciepła i uroku występ. Był to radosny czas, który przypomniał nam o istocie Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękujemy dzieciom, nauczycielom oraz rodzicom za trud i serce włożone w przygotowanie tego wydarzenia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a: