
16 grudnia w naszej szkole odbyło się świąteczne przedstawienie pt. ,,MAGICZNE PIERNICZKI’’ w wykonaniu oddziału zerowego. Była to niezwykła opowieść o magicznych pierniczkach, elfach i świątecznych przygodach. Małe aktorki i aktorzy pokazali, że prezenty, choć miłe, nie są najważniejsze. To, co naprawdę się liczy, to wspólny czas, ciepło i miłość, które możemy sobie nawzajem ofiarować.
Nasi zerówkowicze włożyli wiele serca w przygotowanie tego spektaklu, lecz podziękowania należą się również rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przedstawienie.
Występ nie był jednak jedyną atrakcją tego dnia, gdyż po wszystkim dzieci zaprosiły gości i rodziców na warsztaty, gdzie własnoręcznie wszyscy ozdobili pierniczki, jakże pasujące do głównego motywu tego dnia.
Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować za obecność zaproszonych gości : Burmistrza Jędrzejowa Pana Marcina Piszczka, Zastępcy Burmistrza Pana Roberta Kruka i kierownik Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Pani Ewy Fortunki.






Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a:
