
Uczniowie klas IV–VIII uczestniczyli w wycieczce do Kopalni Soli w Wieliczce, gdzie poznali jej historię i podziwiali solne korytarze oraz rzeźby. Następnie udali się na spacer po świątecznym Krakowie, podziwiając udekorowany Rynek i panującą tam wyjątkową, zimową atmosferę. Wyjazd był ciekawą lekcją historii i miłym wprowadzeniem w świąteczny nastrój.




Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a:
