„Radość i obecność wnuków w życiu Babci i Dziadka,
To najlepsza witamina dla ich serca i duszy.”

Babcia i Dziadek to słowa, kojarzące się każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. To osoby szczególnie nam bliskie, zawsze pomocni, troskliwi, poświęcają każdą wolną chwilę, aby wspierać swoje wnuczęta.
  Za ich codzienny trud i okazywaną na każdym kroku miłość, dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-III naszej szkoły przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość odbyła się 20 stycznia. Goście, którzy licznie przybyli na tę uroczystość obejrzeli wspaniałe występy. Dzieci zaprezentowały się w rożnych formach artystycznych. Były to wzruszające wiersze i piosenki, piękne pokazy taneczne oraz krótkie przedstawienia. Na koniec wszyscy złożyli kochanym Babciom i Dziadkom życzenia oraz odśpiewali „Sto lat”, po czym dzieci udały się do swoich babć i dziadków z miłym upominkiem. Po występach głos zabrała pani Dyrektor, dziękując wychowawcom i dzieciom za zaangażowanie i kreatywność w przygotowanie uroczystości oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom.
Mamy nadzieję, że ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, siły oraz uśmiechu na kolejne lata.