
Serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za zaangażowanie w akcję „Przynieś misia” dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych oraz dzieci z niepełnosprawnościami.
Dzięki Waszej dobroci i empatii do potrzebujących trafiło wiele pięknych pluszaków, zabawek i przyborów szkolnych, które z pewnością przyniosą uśmiech i odrobinę otuchy dzieciom w trudnych chwilach.
Jesteśmy wdzięczni za każdy gest wsparcia i za to, że razem tworzymy społeczność, która potrafi dzielić się sercem.
Dziękujemy – jesteście wspaniali!



