
20 listopada 2025 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Przeglądzie Szkolnych Inscenizacji Teatralnych poświęconym problematyce uzależnień pt. „Dziękuję, NIE…”. Wydarzenie odbyło się w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Głównym celem konkursu było promowanie trzeźwego i zdrowego stylu życia poprzez formy teatralne.
Organizatorem przeglądu był Urząd Miejski w Jędrzejowie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Nasza szkoła otrzymała nagrodę w wysokości 500 zł, a uczestnicy reprezentujący szkołę zostali obdarowani słodkimi upominkami przekazanymi przez jury.
Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich zaangażowania!
]
]
]

