Wczoraj zakończył się gminny projekt profilaktyczno-sportowy „Na sportowo żyjesz zdrowo”, którego celem była promocja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Uczestnicy brali aktywny udział w różnorodnych zajęciach sportowych, rozwijając swoją sprawność fizyczną oraz kształtując nawyki prozdrowotne.
Zajęcia profilaktyczne pozwoliły dzieciom poszerzyć wiedzę na temat zdrowia i bezpieczeństwa.
 
 
 
 
 
Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a: