Uczniowie klas II i III wzięli udział w wycieczce do Centrum Edukacji Medialnej w Kielcach oraz Radia Kielce. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Inwestujemy w przyszłość! Wsparcie uczniów i nauczycieli szkół podstawowych w Gminie Jędrzejów”. Dzieci miały okazję zobaczyć, jak powstają programy radiowe, poznać kulisy pracy dziennikarzy, a także wystąpić na żywo w krótkiej transmisji Radia Kielce.
Na zakończenie wycieczki uczniowie odwiedzili McDonald’s, gdzie wspólnie spędzili miły czas.
 
 
 
 
 
 
Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a: