Wycieczka do Krakowa i do Kopalni Soli w Bochni.

W dniach 13,14.12.2022 uczniowie klas V-VIII wzięli udział w dwudniowej wycieczce do Krakowa i kopalni soli w Bochni. Uczniowie dowiedzieli się jak i kiedy powstała kopalnia, jak dawniej wydobywano sól oraz jak była ona ważna dla mieszkańców jako środek płatniczy.
  Po długiej i ciekawej wędrowce wszyscy uczestnicy w podziemiach kopalni mogli zregenerować siły na boisku do gry w piłkę. Po nocy spędzonej pod ziemią, wszyscy wyjechali na powierzchnię. Nocleg w tak wyjątkowym miejscu był niezapomnianym przeżyciem dla uczniów.
  Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie Krakowa oraz podziwianie jarmarku bożonarodzeniowego.
  Uczestnicy wycieczki miło spędzili wspólnie czas i w dobrych humorach wrócili do domu.