W ramach Dnia Zdrowego Śniadania uczniowie klas 2–3 przygotowali pyszne, pełne witamin potrawy. Drugoklasiści zajęli się robieniem chrupiących tostów i sałatki, a trzecioklasiści stworzyli pyszne, zdrowe wrapy. Wspólne gotowanie było świetną zabawą i okazją do rozmów o tym, jak ważne jest zdrowe odżywianie.

 

Więcej zdjęć na naszej stgronie Facebook'a:

Zdrowe śniadanie w II i III klasie